Bir hayalle yola çıktık. Aslında kendi düğünümüzde yaptıklarımızla bunu yapabileceğimizi anladık. Eşimle birlikte kendi düğünümüzde kendi tasarımlarımızı hazırlayıp bunlarla ilgili olumlu dönüşler almamız üzerine ve daha iyisini yapabildiğimizi anladığımızda bizi bu işe sürükleyen ilk adım oldu.

Verilab Akademi Sitesi içeriğini kuran, bunu geliştirmeye devam eden bizler samanlık.net adresini de faaliyete geçirerek yavaş ama emin adımlarla ilerleme kararı aldık.

İçeriklerimiz de binlerce tasarımın yer aldığı bu dünyada her gün benzersiz tasarımlar yapmaya devam ediyor, ve kalite odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Farkın kazandığı, yeniliklerin sizi her zaman bir adım ileriye taşıdığı bu dünyada gerçek anlamda tasarımlara yer verildiği ve daha farklı yaratıcı tasarımların hazırlandığı bir dünyadan bahsetmek doğru olur.

HAKKIMIZDA

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse benzersi tasarımlarımızla sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru tasarımları, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki tasarımları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize olası en doğru tasarım seçeneklerini sunarak, sadece satış veya teslimat aşamasından önce değil üründe geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.

İhtiyaçların doğru analizi ve doğru tasarım ve konseptleri ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.

Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

Ülkemizin en büyük tasarım veritabanlarından birisini oluşturmak.

Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.

Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

 VİZYONUMUZ

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde yada tasarlayabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Tasarım sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.